Zapytaj o ofertę

Wyślijclear

19876023_1714153638625411_1589057754_o

Co oferujemy?

Świadczymy usługi w zakresie transportu międzynarodowego i drogowego oferując kompleksową obsługę z kategorii transportu krajowego, jak i międzynarodowego. Dbałość o najwyższy standard naszych usług przejawia się w indywidualnym podejściu do każdego zlecenia oraz starannym wyborze współpracowników. W ciągu 48 godzin dotrzemy z powierzonym nam transportem do każdego miejsca w Europie. Cechuje nas terminowość, niezawodność oraz pełen profesjonalizm. Naszym priorytetem jest pełne zadowolenie klienta i dotrzymanie wszystkich zobowiązań w zakresie czasu, warunków i bezpieczeństwa realizowanych usług.

Zakres naszej działalności obejmuje także kraje spoza Unii Europejskiej. Nie obawiamy się podejmowania zleceń transportowych do najdalszych zakątków naszego kontynentu. W wieloletniej historii naszej firmy podejmowaliśmy się transportów towarów aż do granicy Chin. W ostatnich latach specjalizujemy się głównie w kierunkach wschodnich – Białoruś, Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja.

Wszystkie samochody wyposażone są w system lokalizacji pojazdów, dzięki czemu możemy bezproblemowo sprawdzić położenie naszych jednostek. Siedziba naszej firma znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim, w miejscowości Barcin, przy ulicy Kasprowicza 13.

Jesteśmy niezawodni, cechuje nas punktualność. Zapraszamy do współpracy!